Začněte psát pro výsledků hledání

ČISTIČKA VZDUCHU S ÚČINKEM PROTI PYLU

ČISTIČKA VZDUCHU S ÚČINKEM PROTI PYLU

Zejména na jaře, ale i v létě je v ovzduší více pylů. Trpí jimi zejména alergici, a to nejen venku. Pyl proniká i těmi nejmenšími otvory, jako jsou škvíry v oknech nebo dveřích, a do domu se dostává také na oblečení. V důsledku toho se ve vnitřním ovzduší shromažďuje velké množství částic. Koncentrace škodlivin v interiéru je často ještě vyšší než venku.

Protože částice ve vzduchu, jako je pyl nebo domácí prach, se mohou dostat do dýchacího systému a vyvolat alergické reakce, pobyt doma před těmito nepříjemnými účinky nechrání. Mezi typické příznaky patří slzení očí, rýma, únava a svědění sliznic. To může také omezovat schopnost soustředění, například v práci, a často ztěžuje život alergikům dlouho do večera. Alergické reakce během noci jsou pro mnoho lidí také nepříjemné, protože je v noci nenechávají spát a zkracují jim čas na doplnění energie.

TIPY PRO ÚLEVU OD ALERGIE NA PYL

Proti pylovým alergiím lze samozřejmě bojovat různými prostředky, jako jsou léky, protipylová síta nebo čističky vzduchu.

Neváhejte a vyzkoušejte následující tipy a triky – pyl se totiž nachází nejen ve vzduchu v místnostech, ale také na oblečení a jiných textiliích, jako jsou koberce, postele a pohovky. Lze aplikovat následujíc:í

Snižte počet koberců a jiných textilií, například záclon, zejména v ložnici.
Pravidelně perte ložní prádlo.
Pravidelně uklízejte, vysávejte a utírejte prach.
Během pylové sezony nesušte prádlo venku.
Obnošené oblečení by se v ložnici nemělo svlékat ani uchovávat.
Před ulehnutím do postele se osprchujte, protože se pyl hromadí i ve vlasech.

ČISTIČKA VZDUCHU S ÚČINKEM PROTI PYLU
ČISTIČKA VZDUCHU VENTA PROTI PYLŮM S PATENTOVANOU FILTRAČNÍ TECHNOLOGIÍ

Filtry Venta s patentovanou technologií Nelior Twin Air (filtry H14) filtrují alergeny, viry a jemný prach:

Pyl a alergeny
Prach a roztoče v domácnosti
Zvířecí chlupy
Viry
Bakterie
Spory plísní
Šupinky kůže
Nebezpečné částice (PM1)

ČISTIČKA VZDUCHU S ÚČINKEM PROTI PYLU
ČISTIČKA VZDUCHU S ÚČINKEM PROTI PYLU

Alergici si mohou oddechnout, protože v mnoha případech mohou být čističky vzduchu dobrým řešením pylových alergií. Čističky vzduchu neustále odstraňují ze vzduchu pyl a další znečišťující látky, jako je domácí prach nebo alergeny. Díky tomu poskytují úlevu, když jste doma. Při nákupu je třeba zvážit několik kritérií:

Zvolte spotřebič, který odpovídá velikosti místnosti.
Vyberte si čističku vzduchu, která není hlasitější než přibližně 40 decibelů přes den a 30 decibelů v noci – tak můžete přístroj používat i v ložnici.
Spotřebič by měl mít filtr HEPA (vysoce účinný filtr pevných částic) třídy H13 nebo H14. Ty dokáží ze vzduchu odfiltrovat pyl a další ultrajemné částice.
Ujistěte se také, že spotřebič nepracuje s ozónem, protože ten může do ovzduší uvolňovat další nebezpečné látky.

Čistička vzduchu Professional AP902 odfiltruje ze vzduchu 99,995 % částic o velikosti až 0,07 µm: Díky vysoce citlivé technologii snímače jemného prachu spotřebič okamžitě reaguje na nadměrné množství škodlivých látek a automaticky upravuje svůj čisticí výkon – takže si můžete užívat čistší vzduch doma nebo v práci. A to bez emisí ozonu.

ČISTIČKA VZDUCHU S ÚČINKEM PROTI PYLU
0
    0