Začněte psát pro výsledků hledání

Ocenění

JASNÉ PRINCIPY, KTERÝM MŮŽETE DŮVĚŘOVAT

Naše zásady jedinečného designu, jednoduchosti a efektivity získaly řadu ocenění a certifikátů

NĚMECKÁ ZVLÁŠTNÍ CENA ZA DESIGN 2021

Německá cena za design je udělována inovativním produktům a projektům, které pronikají do nových oblastí německého a mezinárodního designu. Mezinárodní porota tento rozsah bere v úvahu. Jsme hrdými držiteli ocenění German Design Award Special 2021 za naši čističku vzduchu Venta AeroStyle.

Verdikt poroty: Čistička vzduchu zaujme puristickým designem, který je nejen nadčasově elegantní, ale také splňuje současné požadavky na efektivní technologii a uživatelskou přívětivost.

Ocenění
VÍTĚZ CENY RED DOT DESIGN AWARD 2017

Tým Red Dot Design Award každoročně vybírá nejlepší produkty z hlediska kvality designu. Porota soutěže Red Dot hodnotí přihlášky v přibližně 50 kategoriích. Cenu získávají pouze výrobky s vynikajícím designem. V roce 2017 jsme s potěšením získali ocenění Red Dot Design Award za naši čističku vzduchu LW62T.

Čističku vzduchu Venta Airwasher LW62T lze použít v místnostech o rozloze až 250 m². Funguje na principu přirozeného studeného odpařování. Vzduch je veden přes diskové komíny, které se otáčejí ve vodě a současně zvlhčují a čistí vzduch. Pečlivě jsme zvolili nadčasový vzhled. Díky výraznému celoplošnému vzhledu větracích otvorů na jednotce je okamžitě rozpoznatelné, že se jedná o výrobek Venta. Uživatelé mohou spotřebič ovládat buď přímo pomocí pohyblivého dotykového displeje, dálkovým ovladačem, nebo prostřednictvím WiFi a aplikace v mobilním zařízení.

Verdikt poroty: Myčka Venta Airwasher LW62T vyniká výrazným tvarem a uživatelskou přívětivostí.

Ocenění
ÚLEVA PRO ALERGIKY - TESTOVÁNO NA KVALITU

Nezisková organizace European Centre for Allergy Research Foundation (ECARF) se
zabývá podporou alergiků. Značka ECARF byla vytvořena s cílem odlišit výrobky pro alergiky, aby mohli bez výhrad jíst, volně dýchat nebo bezpečně nosit oblečení.

Značka ECARF podporuje výrobky a služby, které alergikům nabízejí lepší kvalitu života. Výrobky s tímto označením byly vyvinuty s ohledem na potřeby alergiků. Kvalifikaci splňují pouze tehdy, pokud inspekce nebo studie prokáže, že splňují potřebná kritéria.

Jsme hrdí na to, že naše čističky vzduchu AP902 nesou označení ECARF, které potvrzuje jejich vhodnost pro alergiky.

Ocenění
MADE IN GERMANY PUNC KVALITY

Made in Germany je celosvětově známou značkou původu a znakem vysoké kvality výrobků a služeb. Naše výrobky jsou udržitelně vyráběny v Německu, díky čemuž jsou spolehlivé a odolné. Materiály a obaly vybíráme zodpovědně.

Ocenění
CERTIFIKÁT UŠETŘENÝCH ZDROJŮ

Stejně jako všechna elektrozařízení musí být i spotřebiče Venta po skončení životnosti vráceny, sebrány, zpracovány a recyklovány. Svou odpovědnost za životní prostředí bereme vážně, a proto jsou kryty a všechny jednotlivé součásti našich spotřebičů recyklovatelné.

V roce 2019 jsme navázali spolupráci se společností Interseroh, abychom zajistili správnou likvidaci našich elektrospotřebičů. Společnost Interseroh materiál recykluje a zpracovává v zařízeních, která splňují nejnovější ekologické normy. Tímto způsobem se obnovují cenné zdroje a zabraňuje se vnikání toxických látek do životního prostředí a poškozování zdraví. Díky tomu jsme ušetřili 180 tun zdrojů a 5 864 kg skleníkových plynů.*

*INTERSEROH Dienstleistungs GmbH, Stollwerckstraße 9a, 51149 Cologne

Ocenění
CERTIFIKÁT OCHRANY KLIMATU

V roce 2020 nám společnost twsÖkostrom dodávala elektřinu ze 100% regenerativních zdrojů. Tím se ušetřilo 93 g radioaktivního odpadu a 130,51 tun CO2 (ročně). Úspora CO2 odpovídá množství, které dokáže zachytit les o rozloze 10,04 hektaru.

Ocenění
0
    0