Začněte psát pro výsledků hledání
O nás
VEDOUCÍ POSTAVENÍ NA TRHU DÍKY KVALITĚ

Společnost Venta-Luftwäscher GmbH v německém Weingartenu je jedním z předních evropských výrobců bezfiltrových kombinovaných zvlhčovačů a čističek vzduchu pro vnitřní použití (zdroj: GfK, Panelmarkt červenec 2020). Naše výrobky jsou nejprodávanější v Německu, Švýcarsku, Rakousku a Nizozemsku.

Klíčová fakta
Založeno:
 1981
Ředitelství: Weingarten, N
Počet zaměstnanců: 120
Prodané jednotky: více než 2,5 mil.
Dceřiné společnosti: USA, Švýcarsko, Nizozemsko, Rakousko

O nás
Začalo to geniálním nápadem

V roce 1981 zakladatel společnosti Venta Fred Hitzler vynalezl čističku vzduchu a způsobil revoluci na trhu.

Poznal, že vnitřní vzduch je často příliš suchý a také kontaminovaný škodlivými látkami. Jeho řešením byl princip zachycování nečistot vzduchu ve vodě a současně zvlhčování vzduchu.

Sám to řekl nejlépe: “Lidé by měli mít vždy možnost dýchat čerstvý vzduch, a to i uvnitř.”

 

Tajemství úspěchu: Principy, kterým můžete věřit
UNIKÁTNOST

Vynález metody Venta zvlhčování a současného snižování vnitřního vzduchu vodou byl velkou inovací. Díky našim hygienickým diskům jsou chemické přísady nadbytečné. Extra odpařovací kapacita pochází z designu, který napodobuje přírodu. Produkty Venta jsou vyvíjeny s ohledem na zákazníka.

JEDNODUCHOST

Spotřebiče Venta jsou robustní, extrémně spolehlivé, uživatelsky přívětivé a velmi snadno se čistí. Naši zákazníci si nevybírají produkty Venta kvůli agresivní reklamě, ale kvůli prověřené kvalitě a výkonu.

EFEKTIVITA

Udržitelnost je pro nás důležitá. To je důvod, proč vyrábíme v Německu, zodpovědně vybíráme materiály a obaly, navrhujeme naše spotřebiče s nízkou spotřebou energie a zajišťujeme, že kryty a prakticky všechny komponenty jsou recyklovatelné.

0
    0